ZODJ BROJLERA

Shitet nga: senid 01 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Sezona e re ka nis kemi ne shitje zodj brojelera te rases ross 308 me shumic dhe me pakic me kvalitet te garandum . porosia bohet deri te honen ne aksam zodj vine djdo te merkur per informata tjera edhe porosi thirni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim