ZOGJ MISHIT BROJLERA 0,60 cent

Shitet nga: senid 02 Pri 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kemi ne shitje zogj per mish brojlera me shumice dhe me pakice zogj per 45 dite mushen deri 3 kg per informata tjera ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim