Zogj fllanzave te gjitha moshave dhe vez dhe fll..

Shitet nga: muhamet 07 Pri 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes zogj fllanza vez dhe vez per ikubatim ju mirpres ne zhdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim