Zogj fllanze vez per inkubim dhe fllanza

Shitet nga: muhamet 02 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
kemi vez per ilaq ,,,,,5 ero 33 cop..........kemi zogj nji javsh 1 ero copa ,,,,,,kemi 50 cop fllanza te reja 4 mujshe 5 ero copa edhe ndahen edhe bojm ndrrim me pula ju mir presum ne hajvali flm viber 045691052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim