Zogj te Pulave me race dhe veze

Shitet nga: Mumin 05 Krr 01:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veze te races se pulave Amrok,Italian gold,Newhamshair
Shes zogj te races: Amrok, Australorp, New hampshire, Italian Silver, Viandota, dhe brama gold, zogjt jan te vaksionuar me bronhikoll dhe lasota...
Cmimi nvaret prej races se zogjve ku qmimi eshte shum shum i arsyshem i shumices flm ...Edhe nji rac e re ne kosove ne tregun ton KAPORKA SOMBORIT
te interesuarit te lajmrohen xper rezervime ...dhe po ashtu mund te me kontaktoni ne web faqen time FERMA ZOGU ne FB----------------------------
044555535 dhe veberi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim