Zogza dhe gjela

Shitet nga: Luli 23 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zogza dhe gjela rac njuhamshir suseks. Astrolop jon kater muajshe jon te vaksinuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim