Zoj amrok sharka

Shitet nga: Zoj 02 Jan 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesem zoj dhe vez te racas se paster amrok sharka me qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim