ashta per qen te bluar dhe pa bluar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Doner Kosova 06 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
kemi ashta per qen jan te bluar dhe te pa bluar
ne Fabriken e donerit ne llapushnik -komoran
ne rrugen Prishtin-pej -Prizeren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim