dyer te dhomave 90x200m 60EURO 044363733

Shitet nga: diar 16 Maj 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
dyer te dhomave me qmime te lira 60 dhe 70 euro dyert jan standarde 90x200metra, punojm edhe dritare te drurit te gjitha dimenzionet 044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim