kikirez knus vez fllanza zogj fllanze

Shitet nga: muhamet 15 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
kikirezat jan zogj te veres kalume jan shum te bukur kam shkurt bisht te gjat kah kendojn te bejn me qesh jan 6 copa qmimi per kikirez 12 ero ....kemi dhe fllanza 3 mujshe 5 ero copa kemi dhe zogj fllanze 1 ero copa poashtu kemi edhe vez fllanze edhe per inkubim 33 cop 5 ero ju mirpresum hajvali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim