knusi

Shitet nga: ramadan 13 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet knusi .knusi eshte i mir ka qef me hyp neper zida .
knusi o i perzim mes pulav dhe knusav . knusi ja ka nis me ba vo i bon 10 vo ne dit . te interesuarit let lajrohen ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim