kurbana

Shitet nga: blerim 11 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Presim kurbana 23.09.2015
Dhe me 24.09.2015 bejm prerjen e kurbanav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim