pula gjela

Shitet nga: besart 22 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
shes gjelin gjeli kendon bukur dhe asht i ri me mosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim