pula wiandota

Shitet nga: pula extra 09 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim vez pulav wiandotav silver dhe gold 2 € copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim