qen bub

Shitet nga: xx 04 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
esht qen shum i mir per oborr por esht dhe i ndegjushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim