shes lepur

Shitet nga: lepur 13 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
shes lepur te gjinise mashkullore
eshte shume i dashur dhe ai pi me shume uje kurse per ushqim lakra brokoli bari gjethe dhe nuk i ka qejf karrotat per me shume informacione kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim