shes mzet

Shitet nga: Diar 15 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten mzet shum te mir dhe kualitet.jan shum te hes JU mirpresim, mund te na shkruani edhe ne viber : +377 45 548 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim