shitet Lopa

Shitet nga: isuf 12 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shes lopen simentalk eshte shume e mire i qet mesaterisht 17 litra qumsht si dhe edhe nje muaj shtohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim