shota

Shitet nga: shqipdon 05 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shotat jan shum te mira, te interesuarit serioz mund te kontaktoj permes numrit dhe mund te vin qe ti shohin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim