shqiponja e ngrime

Shitet nga: alban 15 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shqiponjen bashk me drurin esht shum e madhe dhe shum e bukur boj ndrrim dhe me pula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim