vez te fllazav dhe zogj

Shitet nga: muhamet 17 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
shes vez te freskta te fllazav bojn te gjitha edhe per inkubator 33 copa 5 er poasht edhe zog nji javsh 1 ero copa kemiedhe 30 fllaza 5 ero copa ju mirpres ne hajvali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim