vez zogj fllanza

Shitet nga: muhamet 08 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHESIM VEZ PERQDO DIT TAZE bojn edhe per inkubator 33 copa 5 ero kemi dhe zogj fllanze nji javshe nji ero copa kemi dhe fllanza 2 mujshe 5 ero copa dhe 8 mujshe 4 ero copa ju mirpresum ne hajvali 044634536 sod dulen zogjet e ri te fllanzes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim