zogj te bardhe broiler

Shitet nga: dini farm 09 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes zogj te mishit me shumice dhe me pakice , zogjt kan peshen 1.500 gram (1 kilogram e gjys ) Jan rrit me ushqim Bio Çmimi me shumice eshte me i lire Per marrveshje kontaktoni ne numrin me poshte.

Cmimi 2.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim