Ekstruder per prodhime Pastave

Shitet nga: ismet 14 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te komplet automatike ne gjendje perfekte kontakt Tel 044131113 viber +38649131113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim