Makinerit per Prodhim e pijeve

Shitet nga: Driton 07 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Bejn prodhimin e te gjitha pijeve joalkolike ,alkolike, mbushje e ujit Dhe vajrave te Ndryshme si mbushjen e birrave te gjitha llojet e shisheve (plastik Dhe shishe te gjamit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim