TERMOPAN. SHITET KOMPLET MAKINERIA PER PERPUNIM..

Shitet nga: termopan 08 Pri 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
TERMOPAN. shiet komlet makineria me cmim te arsyeshem. makinat jane te perdorura por ne gjendje te rregullt nga firma gjermane ELUMATEC inf. ne 044 136 501 nga ora 10...18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim