2 invertor ne gjendje shum tmir

Shitet nga: arben 21 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes 2 ivertor ne gjendje te rregullt qmimi sipas amrrveshjes
Viber+38649201188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim