APC-ja 700w

Shitet nga: luli 09 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
APC-ja eshte me defekt te vogel

Numri i telefonit tim eshte : +37744110717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim