APKAN 6.25m i gjate e ka edhe briskune

Shitet nga: bejte gashi 11 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industrialeAPKANI eshte i gjete 6.25m,e ka edhe briskun,dhe eshte ne gjendje shume te mire pune.

Apkani eshte gjysem hidraulik,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim