Apkan 10 metersh per prodhimin e olluqeve

Shitet nga: daut 04 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Apkan hidraulik 10 metersh i perdorur shum pak..
emajli jeta-1968@hotmail.com
fejzbuk Daut Xhigoli Brahimi
Shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim