Apkant

Shitet nga: Rahim 31 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet apkanti
2.5m gjatsi
Deri ne 4mm
Kendin
Esht ne gjengje pune mund te provosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim