Apkant

Shitet nga: Rahim 01 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet apkantpresa
3m
100ton shtipje
Maqina gjindet ne zvicerr
Me transport per ne kosov
Kushton 8700euro
Pa transport kushton 6700euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim