Apkantpres

Shitet nga: rahim 10 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet pakantpresa ppromecam
2m gjatsi
50 ton shtypje
apkanti gjindet ne kumanov
qmimi esht fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim