Apkantpressa

Shitet nga: Rahim 01 Jan 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet
Gjatsija 2.5m
Lakon deri ne 4mm
Ne gjengje pune mundesh ta provosh
Cmimi esht fiks
Maqina gjindet ne maqedoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim