Atlas Copco GA 22, 22kW, 3000l/min

Shitet nga: Prodaja.kompresora 22 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Përshkrim i sendit

Shesim Kompresor ajri

- Marka Atlas Copco
- Viti 2000
- Tensioni 400 v / 50 Hz
- fuqia motorrike 22 kw
-importuar nga Italija

Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume na kontaktoni ne kete nr :

00381615451044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim