Bala Makina

Shitet nga: Florent 30 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet bala makina n gjendje shum t mir thuajse e re me prerje horizontal dhe vertikale sharren me 2 teha t vogel dhe t madh prerje precize
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim