Bala Makina

Shitet nga: Florent 13 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Bala makina n gjendje shum t mir thujse e re n prerje horizontale dhe vertikale ndrrimi i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim