Cnc laser

Shitet nga: Limi 13 Nën 05:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet cnc laser
Marka.trumpf l2000
Deri ne 8mm pret
Tabla 1x2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim