Elektroda INOX B 70/15

Shitet nga: Elektroda 22 Jan 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Elektroda INOX B 70/15 ose
sipas AWS A-5.11 emertimi EL NiCrFe3 dhe
sipas DIN 1736 EL NiCr15FeMn

Tri lloje

fi 2.5mm
fi 3.25mm dhe
fi 4.0mm

kavanozat me peshe 4 dhe 4.5kg
shitet vetem me paketim(kavanoz)

Prodhues Elektrode Jesenice

Qmimi eshte dhene per Kilogram.
15 Euro per kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim