Frez Kopjues

Shitet nga: Florent 08 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Freza kopjues thujse e re shum pak e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim