Frigo compresor dhe paisje industriale

Shitet nga: frigo servis AVI 14 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shesim compresora te ftofjes komerciale&industriale me kapacitete te ndryshem te ri dhe te perdorur te ardhur nga gjermanija me qmime te volitshem . DORIN , COPELAND , BITZER, MANEUROPA, LUNITE TECOMSE,BOCK, FRASCOLD ETJ. 044 /049: 195 533 dhe045 535 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim