Fritez per Pomfrit

Shitet nga: Shitesi 30 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Friteza eshte me rrymë dhe plin,mund te punoni ne te dyja anet.
Shitet per vetem 150 euro,çmimi i pa diskutueshem.
Per ta pa fretezen mund te takohemi vetem diten e diel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim