Furr buke, urgjent shes sharren e bukes

Shitet nga: .... 23 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Urgjent Shes sharren per prerjen e bukes, osht e re vetem 4 muaj e perdorun, eshte ble 1600 ndersa e shes per 800 euro I pa diskutushem qmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim