Furra e bukes me komplet paisjet

Shitet nga: Islam 10 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet furra e bukes, me komplet paisjet, mikser, veknarice, piramide, karrocat, tri pale tepsija, tavolina e gjithcka qe i duhet nje furre. Te gjitha paisjet jane ne gjendje te mire. Per info, ne tel 044 114 506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim