Furre buke qeverisje

Shitet nga: ffita 24 Krr 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Qeverisese per brumera nga 50 gram deri 1 kg

Qmimi ma lire se ne gjermani.

Viber +38649215265
Email; ffita@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim