Gersher 3m pret 8mm

Shitet nga: Ramani 11 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Gersher per metal 3m gjatsi
Deri ne8mm trashsi
Pret
Cmimi esht me trnsport deri ne kosov
Pamarr parasysh ne cilin qytet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim