Gjenerator Mitsubishi (Origjinal) 7.3kw

Shitet nga: Bardhosh 09 Maj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

365 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet gjeneratori origjinal Mitsubishi 7.3 kw ne gjendje te mire, eshte perdor per internet caffe punon shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim