Gjenerator

Shitet nga: bajram 15 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gjeneratorin me 10 kw fuqi eshte ne gjendje te rregullt ponon per mrekulli .e shes sepse me duhet nje me më shum fuqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim