Gypi flexibil inoxit

Shitet nga: GYPI INOX 04 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Gyp flexibil inoxi
Gjatësia afro 60cm
Lidheset 32mm
sasia 30 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim