HILLT

Shitet nga: hillti 22 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHES 2 hillta me bateri ne gjendje shume te mire jant 2 hillta 3 bateri dhe 1 mbushes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim